Stare nie oznacza nieprzydatne

stare_nie_oznacza_nieprzydatne.jpg

Piękny dom z dala od zgiełku miasta, często dziedziczony po dziadkach. Wiejskie otoczenie i ta grająca w uszach cisza, sprawiają, że chce się tu zostać na dłużej. Mimo tego, że dom wymaga renowacji, można stworzyć tu piękne miejsce, nie zapominając o wcześniejszych domownikach.

Liczy się tylko dobry pomysł na efektowną metamorfozę. Czasem wystarczy tylko odmalować ściany, wymienić podłogę lub położyć na starej posadzce panele. Spokojne odcienie farb, beże czy brązy idealnie oddadzą charakter starego domu.

Co najważniejsze meble, które stoją tu od lat mogą się świetnie wkomponować w nowe wnętrze. Trochę sprawdzonych trików, renowacji oraz ciekawego pomysłu na ich nowe przeznaczenie, pozwoli stworzyć wyjątkowy mebel, którego nie kupi się w żadnym sklepie z antykami. Jeżeli w domu znajduje się stara serwantka, wykorzystaj ją, jako szafkę na talerze i inne naczynia, na pewno będzie pasować do jadalni.

Odmalowane nogi od starej maszyny do szycia, mogą posłużyć jako podstawa do oryginalnego stolika w przedpokoju. Możesz także wykorzystać ją w łazience, postaw na niej nowoczesną umywalkę w kształcie porcelanowej miski. Uroczy sekretarzyk dziadka, to idealny mebel na stworzenie niepowtarzalnej toaletki.

W sypialni zamiast łóżka z nowoczesnym wezgłowiem, można stworzyć samemu świetną dekoracje ścienną, ze starych okiennic lub drzwi z nieużytecznej już szafy. A nieużywane skórzane walizki na kółkach to świetny sposób na stworzenie nocnego stolika, ułożone jedna na drugiej, stworzą ciekawą kompozycje. Użyj nieużytecznych i zniszczonych stalowych garnków czy durszlaków, jako ścienną dekoracje.

https://begryf.pl/ spektrum-biznesu.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dom.ogladajonline.com.pl © | Newsphere by AF themes.