kominkowe_szalenstwo.jpg

Nieodzowny element każdego domu to oczywiście kominek, nie może go zabraknąć w wiejskim otoczeniu, ale również w miejskiej zabudowie. To miejsce, które dodaje ciepła nie tylko nam, ale również całemu wnętrzu. Otwarte palenisko z zwężającym się ku górze okapem czy nowoczesne formy z wkładem z szybą, będą pasować do każdego stylu. Obudowanie tych nowszych form pozwala na wykorzystanie dowolnych kształtów i zastosowanie ciekawych wnęk czy półek. Ostatnio bardzo popularne jest montowanie biokominków.

To dobre rozwiązanie do każdego wnętrza. Nie wymagają podłączenia do przewodu kominowego, dzięki czemu można je zainstalować zarówno w domach, a nawet w małych mieszkaniach. Mogą stać się niezależnym urządzeniem lub bardzo efektownym designerskim elementem. A co najważniejsze są ekologiczne, gdyż wykorzystywane w nich biopaliwo nie wydziela żadnych substancji szkodliwych dla środowiska, nie wyczuwamy spalin, a temperatura ognia jest stosunkowo niska. Zamontowane na niepalnych meblach czy ścianach w niczym nie przypominają tradycyjnych kominków.

Mamy do wyboru wiele kolorów, kształtów i wzorów. Wiszące kominki wyglądem przypominające designerskie lampy wpustowe. Wolnostojące bryły często stawiane na środku pokoju wypoczynkowego. Ciekawe formy umocowane w różnych metalowych konstrukcjach, czy bryłach, idealnie nadają się do dekoracji ścian. Te najbardziej wyszukane formy, raczej przypominają nowoczesne znicze, niż kominek, przez co, są jeszcze bardziej zaskakujące i wyjątkowe.

łóżka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dom.ogladajonline.com.pl © | Newsphere by AF themes.