nowoczesnosc_i_wygoda.jpg

Nowoczesne domy to funkcjonalność, wygoda i estetyka. To pomieszczania, w których wszystko ma swoje miejsce, a co najważniejsze nie stoi na widoku. Zabudowa kuchenna, wraz z całym potrzebnym tam sprzętem stanowi jedną całość.

Mikrofalówka, zmywarka, a nawet ekspres do kawy wszystko wkomponowane w ciekawej zabudowie. Szeroki wachlarz nowoczesnych systemów przechowywania w szafkach i szufladach, zapewnia wygodę i ład, o który tak trudno na tradycyjnych półkach. Każdy najmniejszy zakamarek jest na wyciągnięcie ręki, dzięki specjalnym mechanizmom.

www.electriceye.pl

Wkłady na przyprawy, sztućce, a nawet na talerze, ułatwiają szybkie dotarcie do potrzebnych rzeczy. Gładkie fronty są konstruowane tak, aby nie miały uchwytów, co dodatkowo sprawia wrażenie ciekawej zabudowy. Moda na funkcjonale szafy dotyczy, także pozostałych pomieszczeń.

Wysokie zabudowane ściany to idealny sposób na szafę przy wejściu czy przechowywanie niezbędnych rzeczy w pokoju dziennym. Jeden ciąg szaf, wygląda zdecydowanie lepiej niż kilka szafek meblowych, poustawianych w różnych miejscach. Nawet niewielkie pomieszczenia, jak łazienka, dzięki takiemu rozwiązaniu, zyskają dodatkowe miejsce na kosmetyki czy ręczniki. Aby zadbać o jej bezpieczeństwo warto wybrać dobre usługi hydrauliczne, jakie może zapewnić między innymi hydraulik serock.

Miejsce do przechowywania bez konieczności ustawiania nie potrzebnych szafek, znajdziemy również w nowoczesnych meblach. Zwykła kanapa może kryć w sobie niezwykłe schowki, w jednym z jej boków wbudowane otwarte półki lub wysuwana mała szafka, ułatwi przechowywanie drobiazgów, czy książek. Nowoczesność, którą pokocha każde wnętrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dom.ogladajonline.com.pl © | Newsphere by AF themes.