Dziecięce królestwo z wizją przyszłości

dzieciece_krolestwo_z_wizja_przyszlosci.jpg

Urządzenie idealnego pokoju, to duży wydatek, a tym bardziej jeśli mówimy o pokoju dla dziecka. Co zrobić, aby stworzyć pokój dziecka, odpowiedni dla niemowlaka i nastolatka? Jest na to sposób, który pozwoli zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale czas na niepotrzebny remont. Kolory ścian w uniwersalnym pokoju, powinny być w ciepłej tonacji, brązu, beżu, pomarańczy.

Na pewno nie może być różowy, bo nie każda dziewczynka marzy o tym by być księżniczka. Jeżeli planujemy urządzenie pokoju na lata, nie wprowadzajmy do niego trwałych dekoracji ściennych z Myszką Miki czy Scobydoo. Najważniejszym elementem w takim wnętrzu są oczywiście meble oraz akcesoria do pokoju dziecka.

Wygodne łóżeczko dla niemowlaka, może być równie dobrym łóżkiem dla przedszkolaka. Warto zakupić łóżko domek, które wręcz rośnie z dzieckiem, w początkowym etapie służy jako łóżeczko, a gdy dziecko podrośnie wystarczy tylko wymontować szczebelki, aby uzyskać piękne miejsce do snu dla starszego dziecka. Przydatny będzie także kocyk minky dla chłopca i dziewczynki. Kolejny równie ważnym mebelkiem jest szafa, nie musisz kupować tych niższych, przystosowanych dla młodszych dzieci, bo przecież i tak ty będziesz najczęściej wyciągać z niej rzeczy.

Nie musisz również kupować tradycyjnego przewijaka, wystarczy zwykła szeroka komoda, która spełni jego funkcje, a przyszłości będzie dodatkowym miejscem na zabawki czy książki. Uniwersalne kolory drewna sprawdzą się na każdym etapie dziecięcego życia. Najważniejsze, aby pokój miał dużą przestrzeń.

www.konfraternia.com.pl

Na początku dla zapewnienia wygodnego dostępu do niemowlaka, następnie na swobodną zabawę, a na miejscu do nauki i spotkań z kolegami kończąc.

www.mkswronki.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dom.ogladajonline.com.pl © | Newsphere by AF themes.