niezastapiona_klasyka.jpg

Nikt mi nie powie, że udziwnione nowoczesne konstrukcje domów są dobrym rozwiązaniem. Z własnego doświadczenia wiem, że na pierwszy rzut oka wydają się być interesujące, jednak i tak budzą wiele kontrowersji. Określane raczej jako dziwne, niepraktyczne, a nawet kosmiczne. Dlatego częściej wybieramy klasyczne, proste bryły. Jeden sprawdzony projekt z garażem w bryle budynku, oczywiście połączonym przejściem do części mieszkalnej.

Żaluzje pionowe

www.cebulane.pl

Takie domy podzielone są na dwie jasno określone części, z których jedna to parter, pełniący funkcje strefy użytkowej, a drugą jest piętro stanowiące część prywatną domowników. Na dole spotykamy najczęściej otwartą przestrzeń, w której znajduje się kuchnia, jadalnia i salon. Dobrym rozwiązaniem jest przedzielić je wolno stojącą ścianką, która jest idealnym miejscem na zaaranżowanie w niej kominka. Oczywiście nie może tu zabraknąć małej łazienki, dla gości, ale warto tu również zainstalować prysznic. Piętro to strefa przeznaczona na dużą łazienkę z wanną, toaletą i oczywiście bidetem.

W zależności od ilości domowników dwie lub trzy sypialnie, z miejscem do zabawy dla dzieci. Warto na etapie budowy zwrócić uwagę na ściany kolankowe, powinny być na tyle wysokie, aby bez problemu można było ustawić tam komodę i oczywiście się do niej dostać. Takie wnętrza można zaaranżować w dowolnej kolorystyce oraz stylu, ponieważ tu będzie pasować dosłownie wszystko. Ale skoro klasyka to z pewnością brązowe ramy okien, drzwi oraz panelowe podłogi. Dość popularne wenge jest dobrym tłem dla dodatków w intensywnej barwie pomarańczy czy zieleni.

Tutaj liczą się własne upodobania, aby cieszyły na co dzień.

www.bvp-sidir.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dom.ogladajonline.com.pl © | Newsphere by AF themes.