niezastapiona_klasyka.jpg

Nikt mi nie powie, że udziwnione nowoczesne konstrukcje domów są dobrym rozwiązaniem. Z własnego doświadczenia wiem, że na pierwszy rzut oka wydają się być interesujące, jednak i tak budzą wiele kontrowersji. Określane raczej jako dziwne, niepraktyczne, a nawet kosmiczne. Dlatego częściej wybieramy klasyczne, proste bryły. Jeden sprawdzony projekt z garażem w bryle budynku, oczywiście połączonym przejściem do części mieszkalnej.

Żaluzje pionowe

Takie domy podzielone są na dwie jasno określone części, z których jedna to parter, pełniący funkcje strefy użytkowej, a drugą jest piętro stanowiące część prywatną domowników. Na dole spotykamy najczęściej otwartą przestrzeń, w której znajduje się kuchnia, jadalnia i salon meblowy Agata. Dobrym rozwiązaniem jest przedzielić je wolno stojącą ścianką, która jest idealnym miejscem na zaaranżowanie w niej kominka. Oczywiście nie może tu zabraknąć małej łazienki, dla gości, ale warto tu również zainstalować prysznic. Piętro to strefa przeznaczona na dużą łazienkę z wanną, toaletą i oczywiście bidetem.

W zależności od ilości domowników dwie lub trzy sypialnie, z miejscem do zabawy dla dzieci. Warto na etapie budowy zwrócić uwagę na ściany kolankowe, powinny być na tyle wysokie, aby bez problemu można było ustawić tam komodę i oczywiście się do niej dostać. Takie wnętrza można zaaranżować w dowolnej kolorystyce oraz stylu, ponieważ tu będzie pasować dosłownie wszystko. Ale skoro klasyka to z pewnością brązowe ramy okien, drzwi oraz panelowe podłogi. Dość popularne wenge jest dobrym tłem dla dodatków w intensywnej barwie pomarańczy czy zieleni.

Tutaj liczą się własne upodobania, aby cieszyły na co dzień.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dom.ogladajonline.com.pl © | Newsphere by AF themes.