z_dala_od_zgielku_miasta.jpg

W otoczeniu pięknego lasu, z widokiem na park, czy jezioro. Z dala od zgiełku miasta, zatłoczonych ulic i wiecznego hałasu. Cisza, spokój i zapach przyrody. Tym kierujemy się najczęściej przy wyborze działki pod budowę domu. Wybieramy oddalone o kilka kilometrów od miejsca pracy, małe urokliwe wioski. Dzisiaj dom na wsi nie oznacza od razu, że nasze nowe lokum musi nawiązywać do stylu tradycyjnej zabudowy. To jak będzie wyglądała zarówno bryła, jak i wnętrze zależy tylko i wyłącznie od naszych upodobań.

www.stadiony360.pl

Jeżeli mamy ochotę wybudować designerski domek, nikt nie będzie nam tego zabraniał. Dzięki małej liczbie sąsiadów, a tym samym zdecydowanie większej powierzchni działki niż w centrum, możemy pozwolić sobie na atrakcyjne, nowoczesne i przestronne wnętrza. Tutaj idealnie sprawdzą się duże okna, zajmujące większą część ściany, przez które nikt nie będzie nam zaglądał do środka. A światło, które będzie docierać z każdej strony, w bardzo naturalny sposób rozjaśni nasze wnętrza. Dobrym pomysłem, na wykończenie pomieszczeń jest zastosowanie mniej kolorowych odcieni, brązy, czerń, biel będą znakomicie kontrastowały z otaczającym zielonym krajobrazem. Jego widok za przeszkloną szybą będzie tworzył idealny dodatek, który zastępuje wszystkie obrazy. Nowoczesna aranżacja, wiejska sielanka, powiew klasyki, wszystko będzie wyglądało idealnie.

A w otoczeniu pięknego ogrodu oraz tarasu, którego pod żadnym pozorem nie może tu zabraknąć, będzie stanowiło piękny obrazek o wdzięcznym tytule „ Mój dom”.

na co zwracać uwagę przy kupnie mieszkania z rynku wtórnego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dom.ogladajonline.com.pl © | Newsphere by AF themes.