Sciany_z_widokiem.jpg

Jeżeli nie przepadasz za tapetami na ścianach, a farby wydają ci się nudne i zimne, możesz wykorzystać ciekawe pomysły na stworzenie wyjątkowej dekoracji wnętrza. Spośród wielu dostępnych rozwiązań najbardziej popularnym stała się fototapeta. Kiedyś mało efektowne formy, kiepskiej, jakości i trwałości, stały się źródłem inspiracji do stworzenia wręcz artystycznych obrazów. Nowe technologie wprowadziły lepsze materiały, bardziej odporne na czynniki zewnętrze, nie tylko światło, ale także ciepło oraz wilgoć. Dlatego można je stosować nie tylko w pokojach, ale również w łazience i kuchni, gdzie bedą wyglądac naprawdę imponująco. Do dyspozycji mamy także wielkoformatowe samoprzylepne folie, które możemy przykleić praktycznie wszędzie, zarówno na ścianie jak i na szybach, drzwiach, czy szafach.

Ciekawą propozycją są naklejki stosowane na drzwiach od lodówki. Jesteśmy w stanie zamówić sobie dosłownie wszystko, graficzne wzory, krajobrazy, miasta czy nasze ulubione zdjęcia. Równie atrakcyjną formą ścienną jest zastosowanie naklejek, w jednej barwie, najczęściej w czerni lub bieli. Są to ciekawe akcenty przedstawiające pojedyncze wzory. To również interesujące napisy, cytaty czy motto życiowe, które zacieśniają więzi domowników, przywołują wspólne wspomnienia i wywołują pozytywne emocje. Naklejki tekstowe oraz pozostałe elementy idealnie nadają się do naklejenia na pomalowaną w jednym kolorze ścianę.

www.downtonabbey.pl

To również świetny sposób, dla osób, które szybko się nudzą, gdyż bardzo łatwo jest je po prostu odkleić.

Drukarnia Booklet drukuje naklejki o różnych rozmiarach, także naklejki wielkoformatowe o dowolnych kształtach https://www.jazami.pl/kosmos,c8.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dom.ogladajonline.com.pl © | Newsphere by AF themes.