Garderoba dla prawdziwej kobiety

garderoba_dla_prawdziwej_kobiety.jpg

Każda kobieta marzy o pięknej garderobie, a wręcz całego pokoju niczym ekskluzywny butik. Na nasze wiecznie doskonałe ubrania, liczne dodatki no i oczywiście buty musi znaleźć się miejsce. Szkoda żeby te nasze skarby, upychane były w zwykłej szafie. Marzenia płci pięknej są coraz bardziej realizowane i to bez większych przeszkód. Wystarczy tylko zastanowić się nad jej umiejscowieniem, czy będzie to oddzielny pokój czy wydzielone miejsce w sypialni. Wiele rozwiązań, dużo możliwości. A jeżeli nie mamy zbyt dużo miejsca wystarczy ustawić pod jedną ze ścian wysokie szafy. Standardowy pokój sypialniany to około trzy metrowa ściana, na której bez trudu zmieszczą się przestronne regały.

Obowiązkowo drążek umocowany na dwóch wysokościach, na krótkie bluzki i długie sukienki. Ciekawą propozycją są również specjalne drążki na spodnie, wieszaki na krawaty męża, obowiązkowo kilka półek. Jeżeli nie szafa to z pewnością komoda z kilkoma szufladami, do których można dokupić liczne przegródki, na bieliznę, skarpetki czy paski. Wszystko równo poukładane wprowadza ład i porządek. Najważniejsze miejsce należy przeznaczyć na nasz szpilki. Można ustawić je na specjalnych półkach w szafie, zamontowanych pod lekkim kątem, co ułatwia ich ułożenie. Fajne wyeksponowanie butów to także otwarte półki, a ich podświetlenie spotęguje ten efekt. W idealnej garderobie nie może zabraknąć, miejsca na biżuterie czy okulary przeciwsłoneczne, możemy je poukładać w specjalnie przystosowanych płytkich szufladach z małymi przegródkami.

Gotowe szafy, metalowe konstrukcje, pojedyncze półki wybór jest duży, wystarczy tylko dobry pomysł i już możesz poczuć się jak w sklepie.

http://www.decolicious.pl/sklep/produkty www.djkayslay.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dom.ogladajonline.com.pl © | Newsphere by AF themes.